Včera jsem uspořádala zcela soukromý workshop pro kamarádovy děti. Chtěla jsem vyzkoušet, jak půjde zrealizovat můj nápad s dobarvováním vzorů a výrobou razítek.

Bylo to moc fajn. Jen jsem si neuvědomila, že to co přijde super easy mě, nemusí super easy připadat ostatním, tím spíš dětem. Prostě rychlá zpětná vazba. Na druhou stranu se děti snažily a i když jsme razítka dodělávali mi dospělí, výsledek předčil naše očekávání :)

Výsledná trička jsem si nechala utéct bez vyfocení, ale snad je zase doženu.

Foto: 1) Londýnská razítka a moje Indií inspirované razítko a vybarvování náhrdelníku na zkoušku 2)Náhrdelník Nefertiti, moje pokusná omalovánka a výsledné tričko.


I made a very private workshop for my friend’s kids yesterday. I wanted to try to see how one of my ideas would work in reality, colouring pre-printed patterns and making the stamps.

It was great, the workshop. I just haven’t realized that what I find super easy to do might not be super easy for someone else, especially for kids. Very quick feedback. On the other hand kids did their best and even though the stamps were finished by adult workshopers, results exceeded our expectation :)

Final t-shirts slipped my touch before I could take some pictures, but I hope to catch them later.

Photo: 1) London stamps and my new India inspired stamp, test colouring of necklaces 2) Nefertiti’s necklace, my test coloured print and a coloured t-shirt.

 

2015-09-03 13.15.25

 

Nefertiti