Vítejte na stránkách ontee.cz.

Ontee znamená On T(ee)-shirt, tedy z angličtiny “na tričku”. Vyrábím potisky na trička technikou linorytu s vlastními motivy, vlastní vzory a oděvní střihy.

Tisk na trička ovšem dělá skoro každý, a tak jsem se rozhodla hledat možnosti tisku i na jiné kusy oděvů a hlavně nejen na nápisy a už vůbec ne jen nápisy pro dospělé. Koneckonců linoryt má nekonečné možnosti vyjádření a zůstat jen u písmenek by byla škoda. Chci se tedy podělit o své výtvory a nabídnout návody na zhotovení vlastních linorytových razítek a jiných věcí.

 


Welcome on ontee.cz webstite.

Ontee, as on t-shirt refers to my first focus on printing t-shirts. I create stamps of lino (the linocut technique) and I use my own motives and patterns and also make my own dress patterns.

Well, everybody prints t-shirts, so I decided to find new ways of printing, to a different pieces of clothing, and to focus more on other motives than words and lines, and focus more on the motives for kids. Linocut has endless possibilities of expression after all, so cutting letters only would be a shame. So I want to offer my products and share some tutorials how to create lino stamps and other things.